Đorđević, Printskrin

Krotone usporio ali je imao sreće, Đorđević dao dva gola za Kjevo (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 17.07.20. | 23:07

Ali je tim srpskog napadača volšebno izgubio

Benevento je već overio plasman u Seriju A, a najbliži da to uradi je Krotone. Taj tim je danas dočekao Salernitanu i odigrao samo 1:1, ali može da bude zadovoljan jer su Specija i Pordenone, njegovi najbliži pratioci, doživeli poraze.

Specija je poražena od Venecije na svom terenu s 0:1 (0:1), dok je Pordenone takođe na svom terenu bio lošiji od Kosence - 1:2.

Izabrane vesti

Veoma upečatljivu ulogu u porazu Kjeva iz Verone (3:2) imao je srpski internacionalac Filip Đorđević. Leteći magarci su vodili 2:0 na gostovanju Juve Stabiji, a oba gola za goste dao je srpski napadač.

Posebno je impresivan gol bio onaj u 32. minutu utakmice. Odbrana domaćih napravila je kardinalnu grešku, Đorđević je kao na treningu dobio šansu da ide direktno na golmana i to je jako lepo iskoristio.

Šutirao je tako da se lopta od prečke odbila u gol i to je bio nagoveštaj važnih bodova za Kjevo u borbi za ulazak u plej-of.

Drugi gol postigao je u 70. minutu sa bele tačke. A onda je usledio potop koji niko nije mogao da očekuje.

Juve Stabija je došla do tri gola od 76. minuta do kraja utakmice i uspela da upiše tri boda. Prosto neverovatno kako je Kjevo pao u završnici i prosuo sve što je dobro uradio.