Inter se opet brukao, pa napokon proradio (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 13.07.20. | 23:37

Nerazuri preokrenuli protiv Torina

Inter je prekinuo lošu seriju posle poraza od Bolonje i remija sa Veronom, ali je nastavio da brine navijače i da igra po sistemu toplo-hladno.

Nerazuri su gotovo prespavali prvo poluvreme na Meaci protiv Torina u kojem su gubili da bi u drugih 45 minuta proradili i ekspresnim preokretom došli do pobede od 3:1.

Izabrane vesti

Da nešto ne štima u Konteovom timu, to je očigledno. A to je i on nagovestio tako što je meč protiv Bikova počeo bez standardnih prvotimaca Eriksena i Škrinijara koji su ostali na klupi. Ipak, ni promene nisu dale puls Interu koji je vrlo brzo ušao u probleme. Tamo ih je uvalio onaj od kojeg se to najmanje očekivalo - Samir Handanović.

Sjajni slovenački golman je pokazao da ni on nije bezgrešan. U 17. minutu mu je posle kornera ispala lopta iz ruku i pala pravo na nogu Belotiju kojem nije bilo teško da je pošalje u praznu mrežu.

Interov odgovor je bio nikakav. Nerazuri gotovo da nisu stvorili šansu do poluvremena, a čak je Handanović spasao drugi gol kada je odbranio oštar udarac Ansaldija. Možemo da zamislimo kako je Antonio Konte besneo na poluvremenu i šta je sve rekao svojim igračima... Kako god, dalo je efekta. Strateg Intera nije ništa promenio u sastavu, ali očigledno jeste u glavama igrača i Inter je proigrao u drugom poluvremenu.

Za šest minuta, Nerazuri su dali dva slična gola i preokrenuli. Prvi je bio volej Janga pošto je Lautaro Martinez vratio loptu glavom u teren, a drugi je postigao Godin pošto je loptu na sličan vratio Aleksis Sančez. Tačku je stavio Martinez golom u 61. minutu pošto je lopta posle njegovog šuta zakačila nekog od defanzivaca Torina i završila u mreži Sirigua

Pogodio je Beloti posle toga prečku, ali je i Inter mogao do četvrtog gola da su Kandreva ili Lautaro bili precizniji. Na kraju je Inter zasluženo slavio i zahvaljujući rezultatima Atalante i Lacija izbio na drugo mesto na tabeli.