NASTAVLJA SE BORBA ZA EVROPU: Napoli i Milan podelili bodove (VIDEO)

SERIJA A

Fudbal -

Fudbaleri Napolija i Milana odigrali su nerešeno 1:1, u poslednjem meču nedeljnog programa 32. kola Serije A.

"Rosoneri" su bili ti koji su poveli na ovom meču, a strelac u 20. minutu je bio Teo Ernandes nakon dodavanja Anta Rebića.

U 34. minutu nakon loše intervencije Đanluiđija Donarume gol postiže Di Lorenco.

Napoli je do potpunog preokreta stigao u 60. minutu, a krivac je ponovo bio golman Milana.Hose Kaljehon je prošao po desnoj strani, vratio na povratnu, a Mertens ne preterano kvalitetnim udarcem postiže gol.

Ipak, u 73. minutu rezultat je ponovo nerešen. Glavni akter je ovoga puta bio naš Nikola Maksimović koji je neoprezno startovao nad Bonaventurom u svom šesnaestercu.Sudija je pokazao na penal, koji koristi Frank Kesi.

Do kraja meča, Salemakers je dobio crveni karton, a promena rezultat više nije bilo.