Fudbal

Nedelja, 12.07.2020.

17:35

Četvrti uzastopni remi Marka Nikolića i Lokomotive

Lokomotiva i Ufa odigrali su u Moskvi meč bez pobednika, u okviru 28. kola ruske Premijer lige – 1:1 (0:1).

Izvor:

Autor:

Photo by Ian Walton/Getty Images

Srpski trener Marko Nikolić je tako posle uvodne dve pobede na klupi tima iz glavnog grada Rusije, vezao četiri remija.

Borba za Ligu šampiona se nastavlja, a Ufa je otežala posao Lokomotivi, koja se i dalje nalazi u dobroj situaciji.

Golman gostujuće ekipe Alekandar Belenov blistao je u prvom poluvremenu.

Imao je dve sjajne odbrane, pošto je sačuvao mrežu posle udaraca Mirančuka i Krihovijaka iz dobrih pozicija.

U 38. minutu je štoper Paim napravio faul u kaznenom prostoru i gosti su dobili penal.

Siguran sa bele tačke bio je Formin i Ufa je na odmor otišla sa golom prednosti.

U drugom delu igre je Lokomotiva konstantno napadala, čuvao je Ufu Belenov, a u 79. minutu je Magkev pogodio stativu.

Izjednačujući pogodak stigao je u 81. minutu, kada je Džeferson Farfan pogodio na asistenciju Žoaa Marija.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata.

Lokomotiva ima četiri boda više od CSKA, koji svoj meč igra od 17:30 protiv Rubina.

U poslednjem kolu igraju Lokomotiva i CSKA i tu bi moglo da se reši ko će u Ligu šampiona.