ŽUTA PODMORNICA OSTALA U TRCI ZA LIGU ŠAMPIONA: Pobede Viljareala i Betisa! VIDEO

LA LIGA

Fudbal -

Fudbaleri Viljareala pobedili su večeras u gostima Hetafe sa 3:1, u utakmici 35. kola španske Primere

Dva pogotka za Viljareal postigao je Santi Kazorla, u 63. i 85. minutu sa penala, a u strelce se upisao i Ruben Penja u 93. minutu. Strelac jedinog gola za Hetafe bio je Ugo Duro u 80. minutu.

Viljareal je peti na tabeli sa 57 bodova, dok je Hetafe šesti sa četiri boda manje.

Fudbaleri Betisa pobedili su na svom terenu Osasunu sa 3:0.

Golove za pobednički tim postigli su Rodriges u četvrtom, Alonso Pedrasa u 25. i Karles Alenja u 98. minutu.

Betis je upisao desetu pobedu u sezoni i trenutno je 13. na tabeli sa 41 bodom, dok je Osasuna na 11. poziciji sa četiri boda više.