DOVIĐENJA SKUDETO: Milan šokirao Lacio, titula sve dalja!

Srbija Danas
dahnan
dahnan / Izvor: Reuters
Očajna partija nebeskoplavih.

Fudbaleri Milana savladali su kao gosti ekipu Lacija sa 3:0, u meču 30. kola italijanske Serije A i tako praktično odlučili pitanje novog šampiona, pošto Juventus nakon poraza ekipe iz prestonice ima 7 bodova prednosti.

GOL IZ SLOBODNJAKA ZA ISTORIJU: Kristijano Ronaldo uradio nešto što NIKO pre njega nije (VIDEO)

OPET DUPLA KRUNA: Bajern osvojio Kup Nemačke! Goleada za veliko slavlje

648UFFON! (FOTO)

Izabranici Simonea Inzagija nisu ličili na sebe i zbog toga su pretrpeli drugi poraz u poslednja četiri meča nakon pauze zbog pandemije koronavirusa.

Sa druge strane, "rosoneri" su ostvarili neočekivano ubedljivu pobedu na Olimpiku i tako ostali u trci za Ligu Evrope.

Hakan Čalhanoglu je u 23. minutu odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora, lopta je zakačila jednog defanzivca domaćih, dodatno promenila pravac i prevarila golmana Tomasa Strakošu.

Samo desetak minuta kasnije gosti stižu do povećanja prednosti. Penal za Milan iskoristio je Zlatan Ibrahimović, igrao se 34. minut.

Konačan rezultat i tačku na ovaj meč stavio je u 59. minutu Ante Rebić, nakon sjajnog pasa Đakoma Bonaventure.