Stuani, Rojters

Nekad su dovoljna i tri treninga - Đirona saplela Saragosu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 03.07.20. | 21:26

Jedini gol na meču postigao je Stuani sa bele tačke - 1:0

Fransisko Rodrigez održao je samo tri treninga na klupi Đirone, ali mu je i to bilo dovoljno da uspe da savlada Saragosu kod kuće i saplete je u borbi za promociju, te da u isto vreme svom sastavu značajno poveća šanse za taj uspeh - 1:0 (0:0).

Tako je Saragosa ostala na 61 osvojenom bodu iz 37 utakmica i ima isto koliko i Ueska koja sada drži drugo mesto, a prvi je Kadiz sa 63. Almerija ima 60, a Đirona je sa ova tri boda stigla do 55. Nije nemoguće da napravi malo čudo i ušunja se među putnike za Primeru.

Izabrane vesti

Đirona je danas bila bolja tačno za taj jedan gol. Nije to bila Bog zna koliko interesantna utakmica, domaćin je imao terensku inicijativu i uspeo je da je naplati na startu drugog poluvremena, u 57. minutu.

Jedini gol na utakmici postigao je Kristijan Stuani sa bele tačke i tako je rešio ovaj duel.

Saragosa je do kraja utakmice probala da se vrati, napravili su gosti dosta izmena pokušavši da dođu barem do boda, ali im to ovoga puta nije pošlo za rukom.