SUPERLIGA SRBIJE: Buran remi na Karađorđu, Zmajevi posle ISKLJUČENJA silni na Banjici

Srbija Danas
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Odigrana prva dva meča 29. kola.

U prvim utakmicama 29. kola Suprlige, gosti su imali mnogo više uspeha. Javor je u duelu sa Proleterom (2:2) odneo bod iz Novog Sada, dok je Voždovac slavio na Banjici.

Fudbaleri Proletera i Javora odigrali su 2:2 u premijernom meču ovog kola. Bliži osvajanju tri boda bio je Javor jer je dva puta vodio, ali je domaćin uspeo 20 minuta pre kraja da dođe do remija. Gol vredan remija postigao je Milan Milosavljev.

KAD ČIKA MIŠA OPLETE PO VEČITIMA: Sadik nema POJMA, Zvezda nema ni TIM ni IGRU!

ZABORAVIO DA IGRA: Pogledajte kako je Ronaldo promašio prvi penal posle korone (VIDEO)

PIŽON O STANKOVIĆU I NESLAVNOJ TRADICIJI: Partizan je čak devet puta bio šampion, a da nije pobedio Zvezdu

Agoniju fudbalera Rada još više je produbio Voždovac. Građevinari su pretrpeli šesti uzastopni poraz, dok su se Zmajevi trećpm vezanom pobedom bez primljenog gola probili na sedmo mesto

Duel na Banjici bio je neizvestan do 50. minuta kad je Veljko Trifunović dobio crveni karton. Gosti sa Voždovca su brzo iskoristili brojanu prednosti. Samo šest minuta kasnije Stefan Hajdin doneo je prednost Voždovcu, da bi konačan rezultat u 79. minutu postavio mlađani Dragan Stoisavljević

SUPERLIGA 29. kolo

petak:

Proleter - Javor 2:2 (1:1)

(Joković 44, Mirosavljev 70 - Pavišić 17, Petković 56)

PODRHTAVA ENFILD! Klop doveo Srbina u Liverpul

JARAMAZ NIJE ŠTEDEO: Svim saigračima kupio poklon, mnogi nisu mogli da veruju (FOTO)