(Foto: Star Sport)

Partizanova deca pogurala Voždovac

Vreme čitanja: 1min | sub. 23.05.20. | 16:31

Zmajevi sigurni protiv Kolubare – 2:0

Fudbaleri Voždovca pobedili su u prijateljskoj utakmici Kolubaru iz Lazarevca 2:0 (0:0). Duel superligaša i prvoligaša odigran je na stadionu Voždovca pred praznim tribinama i rešen je u drugom poluvremenu.

Prvi su zapretili Lazarevčani i to u trećem minutu. Kocić je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je lopta otišla pored stative.

Izabrane vesti

Mogao je Voždovac da postigne pogodak u 25. minutu. Pejčinović je šutirao posle kornera, ali je lopta otišla pored stative.

Poveo je Voždovac u 58. minutu, a strelac je bio Miloš Stojčev. On je šutirao sa 11 metara, a golman gostiju je bio nemoćan. Konačan rezultat je postavio Luka Cvetičanin u 83. posle asistencije Jovana Nišića. Bila je to akcija Partizanovih đaka, od kojih u Voždovcu mnogo očekuju.