POBEDA POSLE PREOKRETA: Kecmanović se plasirao u finale

Srbija Danas
Miomir Kecmanović
Miomir Kecmanović / Izvor: Profimedia
Srpski teniser do pobede stigao za 72 minuta.

Srpski teniser Miomir Kecmnović plasirao se u finale UTR Pro teniskog turnira u Palm Biču, pošto je savladao Amerikanca  Tomija Pola sa 2:1 (3:4 (6:8), 4:1, 4:1). U finalu će Kemcanoviću protivnik biti Opelka koji je poražen u tri seta od Hurkača.

NOVA PRAVILA U BELOM SPORTU: Ovako će izgledati POZDRAVLJANJE tenisera na mreži (VIDEO)

DA LI JE SEZONA PRED OTKAZIVANJEM? Šef ATP tura ne misli tako

DOKTOR NESTOROVIĆ NA STRANI NOVAKA: Nole, samo ga IZVADI, ti si CAR! Država treba da napravi izuzetak

Kecmanović je u prvom kolu poražen od Opelke sa 2:0, da bi zatim savladao Hurkača pa mu je za plasman u finale bila potrebna pobeda proti Pola što je i učinio za 72 minuta igre.

Prvi set je posle velike borbe pripao Amerikancu koji je bio mirnije glave u taj-brejku, da bi Kecmanović izjednačio u setovima pošto je napravio brejk u drugom gemu što mu je bilo dovoljno za osvajanje seta. U odlučujućem setu je Kecmanović sa dva brejka brzo rešio pitanje pobednika.