PLS: Metalac stigao lidera, Zlatibor okrenuo s igračem više

Vreme čitanja: 1min | sub. 07.03.20. | 15:58

Gužva na vrhu...

Metalac iz Gornjeg Milanovca iskoristio je jučerašnji poraz Grafičara i pobedom u Žarkovu (3:1) izbio na deobu prve pozicije u prvoj ligi Srbije.

Verovatno ključni momenti meča zbili su se u finišu prvog poluvremena. Domaćin je u 43. minutu uspeo da poravna rezultat sa penala, izgledalo je kao da bi mogao do iznenađenja u nastavku, upravo na krilima tog kasnog pogotka, međutim u sudijskoj nadoknadi prvog dela Gornjimilanovčani su vratili prednost na svoju stranu i pres vega psihološki "ubili" Žarkovce.

Izabrane vesti

U 58. minutu Metalac stiže do trećeg gola i rešava pitanje pobednika...

U drugom današnjem susretu još jedna sigurna pobeda pretendenta na Superligu - Zlatibora. Beogradski Sinđelić dugo je imao prednost od 1:0. U 45. minutu primio je gol, a onda početkom drugog poluvremena ostao sa čovekom manje.

Zlatibor je to maksimalno iskoristio. Gol za 2:1 sa penala u 56. minutu, pa još dva u finišu utakmice. Orlići su uspeli samo da smanje na 2:4.