RONALDO JE NAJGORI IZVOĐAČ SLOBODNJAKA U ISTORIJI FUDBALA: Kristijano posle KIKSA predmet SPRDNJE na društvenim mrežama

LIGA ŠAMPIONA

Fudbal -

Kristijano Ronaldo je možda jedan od najboljih igrača na svetu, ali mu prekidi ne idu u poslednje vreme.

Kada se prisetimo svih slobodnih udaraca koje je izveo i pogodio Kristijano Ronaldo, teško je poverovati da je on jedan od najgorih izvođača slobodnjaka u istoriji fudbala.

Fudbaleri Liona pobedili su na svom terenu ekipu Juventusa sa 1:0, jedini gol na meču postigao je Luka Tusar u 31. minutu.

Juventus je u nastavku pojačao pritisak, imao je i dobre prilike preko Paula Dibale i Gonsala Iguaina, ali nije uspeo da zatrese mrežu domaćeg tima.

Jedan od zaslužnih za ovaj kiks Stare dame svakako je prva zvezda Kristijano Ronaldo koji je na ovom meču samo potvrdio da mu slobodnjaci nisu jača strana.

Portuglac je sjajnim driblingom iznudio faul krajem prvog poluvremena, potom je pokušao iz slobodnog udarca, ali je pogodio živi zid.

Zbog lošeg poteza, zbog kojeg će morati da pojača treninge, postao je predmet sprdnje na društvenim mrežama.