22:54
Izvor: Sportske.net

Razočaravajuća partija italijanskog šampiona.

EPA-EFE/YOAN VALAT

Lion slavio u prvom meču osmine finala, Ronaldo i saigrači zabeležili tek jedan šut u okvir gola (1:0).

Tokom prvog dela igre Juventus je imao posed, ali na strani Liona su bile šanse.

Ekambi pogađa okvir gola Ščesnija u 21. minutu posle kornera, da bi deset minuta posle toga videli i gol u mreži Poljak.

Traženi Aouar prolazi sjajno po levoj strani i pronalazi Luku Tusara koji se sjajno snalazi i donosi vođstvo u 31. minutu. Malo kasnije Lion je tražio penal, ali Kvadrado ipak nije igrao rukom u svojih šesnaest.

Do kraja Ekambi promašuje još jednu odličnu šansu, Lion propušta priliku za 2:0.

U nastavku Juventus napada, ali bez šuta u okvir gola. Dibala je imao sjajnu priliku u 69. minutu, šut Argentinca ide pored stative. U završnici totalna ofanziva "stare dame".

Ronaldo u 84. minutu zahteva penal, sudija odmahuje rukom. Minut kasnije dobar dupli pas između Iguaina i Dibale, stariji Argentinac šutira pored gola.

U 87. minutu Dibala postiže gol, ali je "La Hoja" u velikom ofsajdu te gol neće biti priznat.

Ronaldo je imao dobru šansu u nadoknadi utakmice, šut Portugalca glavom ide pored gola.

13:57

Otkaz momentalni ako ne dobije derbi i nakon toga sve tri utakmice do lioja, ima 4 utakmice da pocne da igra fudbal, a vec prva mu je dosla glave

avatar
Monte_Kristo
11:12

I posle stavljajte ovu prevaru u istu recenicu sa Mesijem,fudbalske neznalice...Nije top 10,da mu nije penala i saigraca koji ga gadjaju u trepavicu,ne bi bio na mapi

avatar
Mirjevac
01:02

Juve bez sudija je mrtvo slovo na papiru, to se videlo vise puta u ligi i veceras se videlo! Ronaldo je naviko da mu sudije pomazu, to se veceras videlo, samo se valjao, bacao simuulirao, a sudija spanac mu sve verovao osim kad je poco da simulira za penal! Znaci Ronaldo je ispusena lula! On je naucio da mu sudije pomazu jos u realu i pre toga u M. Junajtedu, posto je tada Junajted bio ak i podplacivao sudije, kao sto je sad Liverpul, ali vremena se menjaju, sudije odlaze a VAR doso!

avatar
Le Tissier
00:38

Nikada mi nece biti jasno kada treneri jednu utakmicu stave igraca na desnog beka, a sledecu istog igraca na mesto napadaca i slicno. Na sta da se navikava taj igrac?

01:21

Nisam bezo ako mislite na to aaa zurio s'm ...i dosta vise s tim postajes dosadan

avatar
Friday, 28.02.2020
01:34

Pa objavio si taj komengar 7 puta, jedva cekam da vas spusti na zemlju neko...

avatar
00:28

Nisam bezao ako mislite na to, a zurio sam, stakla su bil zamagljena 🤣😂 mozda si ti onaj decko pa ti jedinom smeta 😉

00:17

Alo ljudi terajte ovu prevaru od trenera dok je vreme,inace im se crno pise,i skudeto ce da izgubi sa ovakvim timom,kakav je to 'strucnjak'.

avatar
LUZERPOOL
01:08

I tvoj idol Deki Stankovic je od zvezde vec napravio lakrdiu.

avatar
Naka TZ (CFC)
00:15

Ovaj City ako sad sta ne uradi u LP nece nikada ali tesko ce uspjeti doci do finala i uzeti finale pored Liverpula,Juventusa,Barcelone koji imaju znanja vise za LP i iskustva .Real kao i Celzi sinoc veliko razocarenje sa time da Real opet ima neke sanse koje Celzi realno vise nema.Juventus kuci ce dobiti Lyona i proci dalje.

avatar
Mirjevac
00:46

M. Citi je jak ki zemlje, nijedan klub koje si ti nabrojao nece moci da ga zaustvi, jedino neka sreca ili da nemaju dan ili uz pomoc sudije! Real bez pomoc sudija je slab, ima dobre igrace podmladio ali trener je slab, barca je slaba nema igrace, Liverpul je dobar ali samo uz pomoc mucke i pomoc sudija! Juve isto tako je slab bez sudija to se videlo i u skudeto i veceras! Tako da je Citi naj ubedljiviji! Ovi iz UEF-e gledaju da ga sprece uz pomoc bajerna, Reala i Liverpula gledaju da ga zaustave da nebi osvojio LS! Kao navodnim muckanjem, a svi ti klubovi su muckali vise od Citija, pogotovu real i Liverpul i Bajern i oni su naj vise krivi za sve to! Real se plasio ovog vecerasnjeg suusreta i Perez je prijavio Citi da nebi doslo do ovog vecerasnjeg susreta, ali se nije dobro proracunao i evo videlose, da je Citi jak klub!

08:49

Au sta naprica,ajde da ubacis liverpool u 'mucke',za koji ja bas bas navijijam,mozda ti jednostavno nisi obavesten,ali ubaciti bajern koji vrv ima najcisyije knjige u istoriji istorije ubacujes u kos sa cityjem koji naravno 'mucka' i to je svima jasno

avatar
01:23

Liverpul Sitiju ne moze nista ni u pl a kamoli u lš pa da Liverpul opet da 5 golova u dva meca njima ma dajjj

avatar
LUZERPOOL
00:14

Dybala je panjina ljudi moji. Svaka cast Lionu, pokazali su koliko je juve krs.

avatar
Mirjevac
00:48

Dibala je mozda i naj bolji bio, izlizani Ronaldo nula i to negativna nula, samo pada i simulira, a spanac sudija mu sve veruje i svira!

00:09

Doktor neznalica Mauricijo Sari!Da cujemo sada komentare Anjelija i Nedveda i da li sada pruzaju APSOLUTNU trogodisnju podrsku onoj neznalici na klupi?

avatar
zeks
00:05

Proci ce ovo Juventus verovatno ali njima je ista situacija kao sa Barsom, prvi jaci tim ce ih lagano izbaciti

avatar
00:03

Nema za Buffona LS

avatar
Badr Hari
00:02

E moj Manzano, pa šta još treba da uradi izlizani, osim da se baci na travu u protivničkom šesnaestercu, da bi mu ti poklonio penal? Poklanjaš mu slobodnjake u zoni šuta kada se valja po travi, k'o da ne znaš da ne ume da šutira slobodnjake? Ako mu kojim slučajem marketing ne uspe da namesti ZL ti ćeš biti jedan od glavnih krivaca. :D

avatar
Don Andres
00:01

Znaci ronaldo nikakvog uticaja na igru juventusa nema, bukvalno je igrac manje na terenu dok ga neko loptom ne pogodi u petercu, ili se ne svira penal koji je i veceras pokusao da simulira. Dibala je klasa, kad se pomjerio desno, juventus poceo da igra. Lion zasluzeno pobjedio

avatar
juvealexx
00:01

Prije utakmice pisao sam da nisam siguran da ćemo proći Lyon jer igramo loše i bezidejno a trener nam je neznalica ,sad sam siguran da nećemo , i pored sarrija i paraticija potjerati na otok "sv helena" pa čovjek je u samo godinu dana uništio sve što se uništiti može ,pretvorio Juventus u jednu "prosječnu" ekipu koja to je gotovo sigurno ove sezone Scudetto neće osvojiti i ne treba jer ga ne zaslužuju sa ovakvim pristupom i upravom

avatar
Mirjevac
00:52

Sari nista nije unistio, samo je UEF-a blokirala sudije da nesmeju vise za nikog da igraju, tako za Juve i tako za Real! Zato oni gube od svakog klasicnog kluba u ligi!