• Vranje
  • Vršac
  • Zrenjanin
  • Zvečan

ŠTA URADI ČOVEČE?! Ovo je PROMAŠAJ SEZONE u Superligi, sa pet metara prebacio PRAZAN gol! (VIDEO)

26.02.2020. 21:55
FK Spartak
FK Spartak / Izvor: Foto: Youtube/Printscreen/Superliga Srbije
Detalj koji je obeležili 23. kolo šampionata Srbije.

Fudbaleri Spartaka savladali su lučansku Mladost sa 3:1 u 23. kolu Superlige Srbije, a meč je obeležio neverovatan promašaj igrača "Golubova" Stefana Šormaza.

ODLIČNA UVERTIRA ZA DERBI: Marković, Matić i Miletić TORPEDOVALI Proleter, Savo ODMARAO pred Zvezdu! (VIDEO+FOTO)

ZVONE SVADBENA ZVONA: Ženi se Nikola Jokić! Odlučeno i gde će se održati svadba DECENIJE!

DRAMA U SREMU: Migranti pokušali da UĐU na imanje Novaka Đokovića!

Subotičani su imali priliku da povedu sa 2:0, lopta je tada došla do Denkovića koji je pogodio stativu. Odbitak je stigao do Šormaza koji je bio neometan nadomak peterca, ali je loptu poslao daleko od okvira gola.

Pomenutu situaciju možete pogledati na 3:27 video snimka.

Šormaz se ipak upisao u strelce u 89. minutu, a prethodno su mrežu Lučanaca tresli Srećković i Denković, iz penala. Počasni gol gostiju delo je Bojovića dva minuta pre kraja susreta.