POBEDA KOJU ĆE I DELIJE PROSLAVITI: Olimpijakos savladao PAOK u Solunu (VIDEO)

ŠOK NA TUMBI

Fudbal -

Fudbaleri Olimpijakosa savladali su PAOK u Solunu rezultatom 1:0 u 25. kolu grčke Superlige i tako se odvojili od crno-belih na pet bodova razlike na čelu tabele.

Jedini gol na Tumbi postigao je Dimitris Janulis koji je u 49. minutu poslao loptu u svoju mrežu i tako možda čak rešio i pitanje novog šampiona Grčke.

Ta situacija se odigrala u četvrtom minutu drugog poluvremena kada je udarac sa leve strane uputio levi bek Olimpijakosa Konstantinos Cimikas, ali je taj pokušaj zaustavio golman PAOK-a Aleksandros Pashalakis, međutim, tada je loptu sa desne strane pred gol vratio srpski internacionalac Lazar Ranđelović, a u svoju mrežu ju je sproveo Dimitris Janulis.

Bivši fudbaler Radničkog iz Niša Lazar Ranđelović se našao u startnoj postavi i u igri je proveo 85 minuta.