MILENKOVIĆ I VLAHOVIĆ SLAVILI REMI: Milan sa igračem više ispustio pobedu protiv Fiorentine

SERIJA A

Fudbal -

Fudbaleri Fiorentine i Milana igrali su večeras nerešeno 1:1, u 25. kolu Serije A.

Milan je imao prednost u Firenci golom Anta Rebića u 56. minutu i igrača više od 62. kada je isključen Enrike Dalbert.

Ipak, prednost nije sačuvana, pošto je Fiorentina izjednačila u 85. minutu golom Erika Pulgara iz penala.

Srpski fudbaleri Nikola Milenković i Dušan Vlahović igrali su celu utakmicu za Fiorentinu, dok je Aleksa Terzić bio na klupi.

Milan je sedmi na tabeli sa 36 bodova, dok Fiorentina ima 29 i zauzima 13. mesto na tabeli italijanskog prvenstva.