Pobedom Liona nad Mecom, odnosno remijem Nice i Bresta počelo je 26. kolo francuske Lige 1.

Izvor: LN

Autor: LN

REUTERS/Emmanuel Foudrot

Nica je na domaćem terenu remizirala sa Brestom rezultatom 2:2.

Domaćin je otpor protivnika slomio za deset minuta, pošto je u 23. i 33, preko Une i Dolberga, došla do 2:0.

Brest je uspeo da smanji zaostatak u 45. minutu preko Grandsira, a 2:2 je, pravo niotukuda, bilo u 53. minutu posle autogola Dantea.

Lion je prekinuo niz loših rezultata pobedom nad Mecom u gostima rezultatom 2:0.

Prvi gol gosti su postigli u sedmom minutu nadoknade prvog poluvremena, preko Muse Dembelea.

Posao Lionu olakšao je Dialo, koji je u 82. minutu dobio direktan crveni karton zbog nesportskog ponašanja.

Konačan rezultat postavio je Aua u 93. minutu.