Valensija se tiki-takom zagrevala za Atalantu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 29.02.20. | 17:58

Slepi Miševi na bod od zone Lige šampiona posle trijumfa nad Betisom – 1:0

Valensija je konačno izašla iz teškog perioda. Ređali su Slepi Miševi u poraze i remije, doživeli pravu rezultatsku katastrofu u Ligi šampiona protiv Atalante, ali su danas na Mestalji pokazali da u njema još ima života. Trijumfom nad Betisom Valensija je došla samo na bod od Lige šampiona – 2:0.

Bio je pod upitnikom ofanzivni potencijal  ekipe trenera Seladesa, ali je Valensija danas napumpala mišiće samopouzdanja pred ono što sledi za desetak dana – revanš sa Atalantom. Situacija jeste teške, ali ako Valensija bude igrala kao danas...

Izabrane vesti

Imao je i Betis šanse u prvom poluvremenu. Domaćin je, ipak, bio bolji. Branio je Robles sve što je mogao, ali u 60. minutu mu nije bilo spasa. Posle duge razmene kratkih pasova loptu je na 16 metara od gola dobio Kevin Gameiro i savšeno preciznim udarcem je poslao u malu mrežu. Nije tu bilo spasa za tim iz Andaluzije.

Mogla je Valensija pre sve da reši. Ali na kraju su navijači domaćeg kluba bili svedoci još jedne vrhunske akcije. Opet je Valensija odigrala tiki—taku, u stilu Barselone. Oslobodio se Dani Pareho i postavio konačan rezultat.

PANIJA 1 - 26. KOLO: