Borjan bez posla, Zvezda bolja od Vardara (poluvreme)

16:17
Izvor: Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde danas igraju novu pripremnu utakmicu.

FK Crvena zvezda

Puleni Dejana Stankovića su se od 15:30h sastali sa ekipom Vardara, a u prvih 45 minuta nije bilo golova.

Zvezda je bila daleko bolji rival, kontrolisala je stanje stvari na terenu, ali "crveno-beli" nisu uspeli to da materijalizuju.

Prvi put su pripretili u sedmom minutu, Simić je pokušao da uposli Boaćija, ali se isprečio golman Vardara.

Nakon toga odličan pokušaj Vulića sa 20ak metara u 28. minutu, ali i dobra intervencija protivničkog golmana.

Samo četiri minuta kasnije Vardaru preti i Boaći nakon pasa Pavkova, ali je šutirao preko gola.

U finišu je Vulić pripretio rivalu iz slobodnog udarca, ali je tukao pored gola, da bi potom videli i jedan šut Vardara iz daljine, prvi ka golu Zvezde tek u 42. minutu.

Golovi su izostali, a Stanković je u prvih 45 minuta testirao ovih 11 igrača: Borjan, Borjan - Gobeljić, Pankov, Babić, Rodić - Vulić, Petrović, Simić, Garsija - Boaći, Pavkov.

Prenos susreta možete pratiti putem zvaničnog "Youtube" kanala Crvene zvezde.