Završeni popodnevni susreti 21. kola.

EPA-EFE/EMANUELE PENNACCHIO

Parma - Udineze 2:0

"Mlekari" su završili posao već u prvom poluvremenu.

Gagljioljo donosi prednost za domaće u 19. minutu, petnaestak minuta kasnije Kuluševski upisuje novi gol i udvostručuje prednost Parme.

Udineze je imao dobru priliku preko Lasanje, ali ofanzivac pogađa samo prečku. U nastavku Mandragora promašuje par šansi dok Kuluševski ne koristi priliku za svoj drugi gol na utakmici.

Lasanja daje gol na samom kraju, ali je ubrzo i poništen zbog ofsajda.

Sampdorija - Sasuolo 0:0

Đenovljani nisu uspeli da upišu trijumf protiv Sasuola iako su domaći imali igrača više od 26. minuta. Peluzo dobija direktan crveni karton za faul kao poslednji igrač odbrane.

Boga je zapretio domaćima u 53. minutu, ali tek stativa za krilo Sasuola. Lineti je imao šansu da donese trijumf domaćem timu, ali Konsilji odlično reaguje.

Verona - Leće 3:0

Verona beleži peti meč bez poraza. Domaći su već imali prednost od 2:0 nakon prvih 45 minuta igre, strelci su bili Davidovic na asistenciju Velosa i Pesina na Lazovićevo dodavanje.

Tačku i overu na novu pobedu stavlja rezervista Pacini u 86. minutu iz penala.

Leće je završio meč sa igračem manje pošto je Del'Orko dobio dva žuta u periodu od 58. do 68. minuta.