16:53
Izvor: Sportske.net

Tim srpskog stručnjaka pružio odličnu partiju u drugom poluvremenu.

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Bolonja pregrmela seriju od tri meča bez pobede, Mihajlovićevi puleni slavili protiv SPAL-a sa 3:1.

Domaćin je poveo iz penala u 23. minutu, siguran je bio Petanja, ali slavlje na "Paolo Maci" stadionu kratko potrajalo. Već u narednom minutu gosti stižu do izjednačenja, tragičar je Vićari koji postiže autogol.

U nastavku Bolonja bolja, gosti koriste sjajnu izmenu Mihajlovića kada ubacuje Baroua. Bivši napadač Atalante postiže gol samo minut kasnije na terenu, igrao se 59. minut 2:1 za goste.

Poli postiže novi gol za Bolonju, samo četiri minuta kasnije. 63. minut 3:1 za goste.

Strefeza je pokušao da umanji vođstvo Bolonje, ali lopta prolazi kraj desne stative. Na drugoj strani Olsen je imao odličnu priliku za četvrti gol gostiju, ali golman SPAL-a odlično reaguje u situaciji jedan na jedan.