ŠOK ZA ATLETIKO: Eibar u borbi za opstanak ostvario važnu pobedu protiv Madriđana

PRIMERA

Fudbal -

Fudbaleri Eibara pobedili su večeras na svom terenu Atletiko Madrid sa 2:0, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

Eibar je poveo u 10. minutu golom Estebana Burgosa, a konačan rezultat postavio je Edu u 90. minutu.

Eibar je ostvario važnu pobedu u borbi za opstanak i zauzima 16. mesto na tabeli sa 22 boda, sedam više od Majorke, koja je prva u zoni ispadanja.

Atletiko je prekinuo dobar niz, pretrpeo je treći poraz i treći je na tabeli sa 35 bodova, koliko ima i četvrtoplasirana Sevilja.

Ranije danas Alaves je kao gost pobedio Levante sa 1:0, Real Madrid je na svom terenu pobedio Sevilju sa 2:1, dok su Osasuna i Valjadolid odigrali nerešeno 0:0.