Nekadašnji kapiten Crvene zvezde Marko Marin u debiju za svoj novi klub Al Ahli bio je veoma dobar.

Izvor: SN

Autor: SN

Marko Marin je u zimskom prelaznom roku napustio Crvenu zvezdu i potpisao za Al Ahli za nekih 1.7 miliona evra.

On je imao priliku da debituje za svoj novi klub na utakmici protiv Abhe i publici se predstavio na najbolji način.

Marin je meč počeo sa klupe, a u igru je ušao u drugom poluvremenu, tačnije u 67. minutu utakmice i pokazao da će biti veliko pojačanje za Al Ahli.

Njegova ekipa je u tom momentu imala prednost od 2:1, a Marin je već u 83. minutu utakmice asistirao za treći gol, kojim je postavljen i konačan rezultat, 3:1.

Al Ahli je tako treći posle 14 kola, ima 26 bodova, četiri manje od vodećeg Al Hilala, koji ima meč manje.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.