SERGEJ SA LACIJOM NAPRAVIO ČUDO: Gubili od Kaljarija do 93. minuta, a onda napravili preokret i pobedili! (VIDEO)

DEVETI UZASTOPNI TRIJUMF

Fudbal -

Fudbaleri Lacija kao gosti su pobedili Kaljari na neverovatan način u poslednjoj utakmici 16. kola Serije A - 1:2 (1:0).

Gosti iz Rima su do 93. minuta gubili, a onda su uspeli da naprave preokret!

Laciju je to osma uzastopna pobeda u prvenstvu, čime se učvrstio na trećem mestu sa 36 bodova i zapretio vodećima, Interu i Juventusu, koji imaju samo po tri boda više.

Kaljari je najprijatnije iznenađenje sezone, a večeras je prekinuo niz od 13 utakmica bez poraza i zauzima peto mesto sa 29 bodova.

sada je peti sa 29 bodova.

Domaćin je poveo već u osmom minutu golom Simeonea.

U nastavku je bilo dosta šansi na obe strane, ali su mreže mirovale do 93. minuta, kada je izjednačio Luis Alberto. Konačan rezultat i veliko slavlje Rimljanima doneo je Kaisedo u 98!

Ceo meč za Lacio odigrao je Sergej Milinković-Savić.

Lacio sledeće nedelje u Rijadu igra Superkup Italije sa Juventusom, koga je savladao u prošlom kolu Serije A - 3:1.