LISICE GUBE KORAK, PLAVCI U KRIZI: Remi Lestera, poraz Čelsija! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbal -

Fudbaleri Lestera odigrali su danas na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Noriča, u utakmici 17. kola Premijer lige.

Remi Lestera, poraz Čelsija

Norič je poveo u 26. minutu preko Temua Pukija, a izjednačio je Tim Krul autogolom u 38. minutu.

Drugoplasirani Lester (39) se remijem udaljio od prvoplasiranog Liverpula na 10 bodova. Norič je pretposlednji sa 12 bodova.

Fudbaleri Čelsija izgubili su na svom terenu od Bornmuta sa 0:1. Jedini gol na Stamford Bridžu postigao je Den Gosling u 84. minutu.

Čelsi je pretrpeo drugi uzastopni poraz i četvrti je na tabeli sa 29 bodova.

Bornmut je prekinuo niz loših rezultata i posle pete pobede u prvenstvu zauzima 14. mesto na tabeli sa 19 bodova.

Šefild junajted je na svom terenu pobedio Aston Vilu sa 2:0, golovima dvostrukog strelca Džona Fleka.

Klub iz Šefilda popeo se na peto mesto na tabeli sa 25 bodova, dok je Aston Vila posle 10. poraza 17. na tabeli sa 15 bodova.

Barnli je kao domaćin pobedio Njukasl sa 1:0 golom Krisa Vuda u 58. minutu.

Crno-beli su 11. na tabeli sa 22 boda, a Barnli je 12. sa bodom manje.

Ranije danas Liverpul se učvrstio na prvom mestu na tabeli pobedom protiv Votforda od 2:0, a kasnije igraju Sautempton i Vest Hem.