Pobeda Union Berlina, "fenjeraš" rastužio Bremen

Fudbaleri Union Berlina pobedili su Keln sa 2:0 u 14. kolu Bundeslige. U poslednjoj utakmici nemačkog šampionata "fenjeraš" Paderborn je u finišu srušio Verder u Bremenu.

Ekipa iz prestonice je posle nešto bolje igre povela u 33. minutu kada je Sebastijan Anderson iz kornera savladao golmana gostiju nakon centaršuta Trimela.

Šveđanin je bio koban po Horna i u 50. minutu kada je iskoristio dodavanje Gintnera i doneo svojoj ekipi nova tri boda.

Union se tako našao na desetom mestu Bundeslige sa 19 bodova.

Verder je dočekao Paderborn i očekivao pobedu, ali je u trećem minut nadoknade vremena Mičel rastužio bremen i doneo trijumf ekipi koja je sada na začelju ostavila spomenuti Keln.