Nemoć Juventusa u Rimu, ''SMS'' će dugo pamtiti ovaj gol!

22:43
Izvor: Sportske.net

Od večeras više nema neporaženih ove sezone u Seriji A. Drugi vezani kiks aktuelnog šampiona, Sergej Milinković-Savić čovek odluke.

Beta/AP Photo/Gregorio Borgia

Posle remija (2:2) sa Sasuolom u prošlom kolu, ekipa Juventusa večeras se još lošije provela na gostovanju u Rimu protiv Lacija.

Domaćin je dobio ovaj duel rezultatom 3:1, što je prvi poraz Juventusa od početka sezone i sada ''Stara dama'' zaostaje dva boda za vodećim Interom.

A sve je za Juve počelo kako su mogli da požele. Igrao se 25. minut meča, Betankur je asistirao Ronaldu, a prva zvezda Juventusa čeka loptu na drugoj stativi i pogađa mrežu Strakoše za vođstvo Juventusa od 1:0.

Ipak, u poslednjim trenucima prvog dela igre, Lacio stižedo izjednačenja i najavljuje potpuni preokret. Luis Alberto je bio asistent, a Luiz Felipe egzekutor i na poluvreme se otišlo rezultatom 1:1.

Ključni trenutak u nastavku dogodio se u 69. minutu, kada je Kvadrado kao posldnji igrač odbrane prekršajem zaustavio protivničkog igrača i zaradio direktan crveni karton.

Juve je ostao sa igračem manje, a samo pet minuta kasnije Luis Alberto upisuje još jednu, majstorsku asistenciju, ovoga puta za našeg Sergeja Milinković-Savića, koji u kaznenom prostoru beži De Lihtu, sjajno prima loptu i završava je preciznim udarcem za vođstvo Lacija od 2:1.

Četiri minuta kasnije, golman Šćešnji je skrivio jedanaesterac, faulirao je Koreu u situaciji jedan na jedan, bila je to sjajna prilika da Imobile stavi tačku, ali on iz dva pokušaja nije uspeo da zatrese mrežu.

Ostalo je 2:1, sve do petog minuta nadoknade, kada je ''sevnula'' nova kontra Lacija, a u gol ju je pretvorio Kaisedo za konačnih 3:1 u korist Lacija.

Ovo je prva pobeda Lacija nad Juventusom u Rimu još od 2003. godine!

16:39

Poraz Juvea potpuno u senci 'maestralnog' gola izlizanog iz 'nemoguće pozicije' posle solo prodora, čime je oborio 8 novih rekorda i 'dokazao da je daleko najbolji ikada' i da su ga 'žestoko pokrali' što mu nisu dali i prošlogodišnju i ovogodišnju ZL. :D:D:D

avatar
Amalainter
07:49

Jos da im sudije nisu poklonile par bodova(a jesu) bili bi 6.-7. na tabeli,gde i zasluzuju ovim sto su do sada prikazali..
Malo ce se poraditi u narednim kolima na tome da Inter,Lazio...izgube neki bod..

avatar
INTERnacionalist
13:21
avatar
BlueBoy84
07:15

Kakav prijem, kakva završnica. Sad da čujem mrzsce SMSa. Prerastao i Lacio i Italija. Vreme je za najveću scenu. Svetsko, a naše. Tvit tvit SMS

02:28

Obaj Sari će uništiti već gotov i formiran tim koji godinama donosi trofeje,trener za male klubove.

avatar
StoneCold
02:15

Dzan vec otisao, kad igra samo otaljava. Kvardado igrao kad je bilo price oko ugovora, ugovor potpisao, sad ladovina. Pjanic kao i uvek 90% lopti salje nazad, Bonuci promaja, ali ni to nije novo. Prave offside zamku za SMS-a, Sandro ostane dva metra iza stopera i onda De Liht kriv... Vec druga sezona kako je jedino Bentancur konkretan u veznom, i Matuidi se bori, ostalo... Doslo je dotle da se nadam da ce igrati De Siljo... Mnogo fali Mandzukic.

avatar
No rules
01:44

I dalje su prvi favorizi za titulu, ali su po igri miljama daleko od pehara LS koja im je ipak prioritet. Hocu da verujem kako ce ovaj poraz ozbiljno da ih uzdrma. Bravo za Lacio.

avatar
BojanMC
01:42

Kao što sam odavno pisao pravice Alegrija od blata. Za klasu bolji od Sarija. Ne osvaja titulu ko pobeđuje 5:2 nego onaj koji igra 1:0/0:0 kad je tesko(čitaj Inter odnosno KONTE ako bude imao roster).

01:26

Sari je dobar trener ali za male klubove kao ranijeri.ovde nema sta da trazi ta filozofija moze nekad i da se izgubi ga je oterala iz celsija.poketino je razumno resenje ali juve ne menja trenera u pola sezone.NIKAD.

avatar
Crveni Lucifer
23:56

Pa lepo sam vam pisao da ke sari amater, trener sa palanackim mentalitetom koji polako usadjuje i u juventus, ko je njega doveo trebao bi da odgovara za pokusaj destrukcije i urusavanje kluba, zar oni stvarno misle da se sa takvim trenerom i igrom osvaja liga sampiona koja im je opsesija, njima se cak i skudeto drma, eto koliko ih je unazadio

17:37

Kao prvo pogledaj moje komentare kada sam ja rekao za Saria,pre tebe sigurno ali ja se ne hvalim po sajtovima sta sam rekao i bla bla ,a drugo ti si sve samo nisi poznavalac fudbala. Inace,i cisto sumnjam da si ikada i bio na utakmici mancestera a i ne znam sta ti imas da komentarises inter ili juventus.Svestan sam ja da vec deceniju nemate nikakve resultate ali to ne znaci da moras da vrsis analize italijanskih klubova.

avatar
16:01

Nema to veze da li je neko vidovit, vec za znanjem o fudbalu, mi koji se razumemo u fudbal vidimo stvari i pte nego sto se dese ali nebi ti nista znao o tome

avatar
juvealexx
23:53

Poraz je očekivan jer je došao kao posljedica loše i nikakve igre (izuzev protiv Napolija i intera) od početka sezone , ali ključan trenutak utakmice je povreda bentancura ,do tada je Juventus "igrao", njegovim izlaskom i ulaskom emrea Cana , Juventus je "nestao" sa terena i do kraja je igrao samo Lazio pogotovo nakon što je Juventus ostao s igračem manje

Ova utakmica je pokazala koliko nam je "tanak" vezni red i da ne stoje tvrdnje pojedinaca da Juventus ima 2 "podjednake" jake momčadi u prvih 11 i na klupi , vidljivo je "iz aviona" sa nedostaje klasični "razigravač" pogotovo kad pjanića ne ide i box-to -box igrač tipa pogbe ili vidala

I na kraju pochetino je slobodan i možda bi uprava Juventusa trebala razmisliti o tome jer ova igra sa sarrijem i njegovim "ljubimcem" bernardeschijem je katastrofa ,svaku utakmicu ulazimo s "igračem manje" a danas smo igrali i sa "2 igrača manje" od ulaska Cana ,sve što je mogao zeznuti u igri je zeznuo

avatar
INTER4ever
23:50

Vraca im se sve za nezasluzene pobjede protiv: TORINA, ATALANTE...itd. Velika steta za Inter sto nije otisao na +4 boda, ali mora se biti zadovoljan i sa +2.
Drago mi je sto se Lazio ukljucuje u trku, jer zaista igra dobro. I zadnje 2 god ostaje nezasluzeno bez LS.
Vec odavno su u Italiji proglasili trku za Scudetto u 2. Mislim da ce Lazio konkurisati takodje...
FORZA INTER. Skidaj lopove💪🏻

avatar
Bocevski12
23:48

F O R Z A L A Z I O 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

avatar
Stefi Pacijent!
23:47

Kakva je prevara ovaj Sari lik vec 15 utakmicu ne menja sistem,ne zna kako da se brani kako da napadne i izmene vrsi u ocajnim trenucima :DDD Da su pametni ovi iz uprave pa da dovedu Poketina koji je izmislio fudbal za ovu pusionicu matoru xD

avatar
23:58

Lik je trener palanackog mentaliteta, onog trenutka kad mu je kepa otkazao poslusnost izgubio je sav autoritet i kao takav nema sta da trazi u ozbiljnim klubovima, me znam koji fudbalski diletant je njega doveo u juventus, ozbiljna sabotaza