21:24
Izvor: Sportske.net

Očekivana i ubedljiva pobeda crveno-belih iz Pireja.

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Tri dana pred odlučujuću utakmicu za plasman u nokaut fazu Lige Evrope protiv Crvene zvezde, ekipa Olimpijakosa je večeras upisala devetu pobedu u 13 odigranih kola šampionata Grčke.

Olimpijakos je kao gost rezultatom 3:0 savladao poslednjeplasirani Panetolikos i ako zadržao prvo mesto na tabeli sa 31 osvojenim bodom, koliko ima i ekipa PAOK-a.

Sve je rešeno već u prvom poluvremenu, kada su postignuta sva tri gola.

Domaćin je odolevao samo pet minuta, a onda je Podens doveo Olimpijakos u vođstvo.

Finiš prvog poluvremena obeležio je Jusef El Arabi, koji je sa svoja dva gola, u 41. i 45. minutu, praktično rešio pitanje pobednika.

U prilogu možete da vidite i u kom sastavu je Olimpijakos večeras nastupio. Naš Lazar Ranđelović je igrao od 56. minuta, kada je zamenio Podensa.