Fudbal

Subota, 07.12.2019.

18:15

Da li je gol Spartaka opravdano poništen? VIDEO

Fudbaleri Crvene zvezde su rezultatom 3:1 pobedili subotički Spartak u 19. kolu Linglong Superlige Srbije.

Izvor: SN

Autor: SN

Zvezda je sa tri postignuta gola upisala i 17. pobedu u ovogodišnjem šampionatu i čvrsto drži poziciju broj 1 sa 10 bodova prednosti u odnosu na Vojvodinu.

Njihov protivnik, ekipa Spartaka nalazi se na mestu broj 8 i odigrala je veoma dobar meč u Beogradu, čak su u prvom poluvremenu stigli i do vođstva, ali su na kraju ipak posustali i upisali poraz.

Ipak, u 69. minutu susreta smo videli jednu interesantnu situaciju posle koje je Tufegdžić postigao pogodak, a sudija Piper na sugestiju linijskog arbitra zbog ofsajd pozicije poništio taj gol.

Igrači Spartaka su se bunili, ali je odluka ipak ostala na snazi. Da li je sudija pravilno postupio, procenite sami (sumnjiva situacija je na 1:43:58 priloženog video klipa).

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.