SVRAKE UPISALE PETU POBEDU, ARSENAL NASTAVIO POSRTANJE: Njukasl bolji od Šefilda, Brajton slavio u Londonu

Premijer liga

Fudbal -

Fudbaleri Njukasla pobedili su večeras u gostima ekipu Šefilda sa 2:0, u utakmici 15. kola Premijer lige.

Strelci za pobednički tim bili su Alan Sen-Maksimen u 15. i Džondžo Šelvi u 70. minutu.

Njukasl je upisao petu pobedu od početka šampionata i trenutno je na 11. mestu na tabeli sa 19 bodova, koliko ima i Šefild.

U narednom kolu, popularne "Svrake" dočekuju Sautempton, dok Šefild gostuje Noriču.

Fudbaleri Brajtona pobedili su u gostima ekipu Arsenala sa 2:1, u poslednjoj utakmici 15. kola Premijer lige.

Brajton je poveo u 36. minutu golom Adama Vebstera, izjednačio je Aleksander Lakazet u 50, a konačan rezultat postavio je Nil Mope u 80. minutu.

Ekipa Brajtona upisala je petu pobedu od početka šampionata i trenutno je na 13. mestu na tabeli sa 18 bodova.

Arsenal ima bod više na desetom mestu. Ovo je bila deveta utakmica u svim takmičenjima u kojoj Arsenal nije uspeo da zabeleži pobedu.

Fudbaleri Arsenala u narednom kolu gostuju Vest Hemu, dok Brajton dočekuje Vulvse.