Vlada Ivić nastavio seriju: Mreža Makabija i dalje začarana

Vreme čitanja: 1min | sre. 04.12.19. | 23:33

Nula primljenih golova i posle 12 kola

Oborio je Makabi Tel Aviv svetski rekord, a ove večeri je taj niz nastavio! Odigrano je 12. kolo prvenstva Izraela, a tim koji trenira Vladimir Ivić još nije primio gol!

Igrao se danas derbi kola, sudarili su se gradski rivali Hapoel i Makabi, a pobedu je odneo šampion kojeg trenira Ivić. I to ponovo „s nulom“. Poluvreme 1:0, na kraju 3:0.

Izabrane vesti

Brzo je Makabi došao do prednosti, Acli je u 15. minutu pogodio za 1:0. Probao je Hapoel, napadao je, trudio se da bude prvi koji će probiti bedem ispred šampionovog gola. Nije uspeo. Što je više domaćin napadao kako se meč bližio kraju, tako su se žuto-plavima sve više otvarale kontre.

U poslednjih pet minuta još dva gola Makabija. Prvo Koen iz penala u 88. pa onda Almog u sudijskoj nadoknadi za 3:0. Prošlo je 12. kolo, a gol-razlika Ivićevog tima je 20:0. Put ka novoj tituli je već utaban.