Liga 1 - Brestova "petarda" protiv Mitrovića i drugova, Radonja umalo do novog gola!

twitter.com

U terminu od 19 časova večeras su odigrane tri utakmice 16. kola francuske Lige 1.

Fudbaleri Olimpika iz Marseja ostvarili su pobedu u gostima protiv Anžera 2:0.

Strelci su bili Morgan Sanson u 17. i Dimitri Paje u 41. minutu meča sa penala. Srpski internacionalac Nemanja Radonjić odigrao je poslednjih desetak minuta, imao je i jednu priliku, ali uspeo da se ponovo upiše u strelce.

Strazbur je doživeo pravi brodolom u Brestu gde je domaćin slavio sa 5:0.

Ekipi koju kao kapiten predvodi Stefan Mitrović presudili su Aleksandre Mendi u 21. i Kristijan Batokio golovima u 46, 53. i 75. minutu susreta, dok je konačan rezultat postavio Ferins Ngoma sa penala u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Meč između Bordoa i Nima bio je prekinut, pa potom i nastavljen, trenutno se igra 70. minut i rezultat je 4:0 za domaćina.