Šetnja po parku za Bešiktaš (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 02.12.19. | 19:55

Kajzeri je već u prvom poluvremenu primio tri komada - 4:1

Bešiktaš je morao da pobedi ako je želeo da zadrži korak za Bašakšehirom i Sivasom, crno-beli iz Istanbula su to i učinili u sudaru sa Kajzerijem. Možemo da kažemo da se Bešiktaš nije namučio, više je ovo bilo poput šetnje po parku. Kajzeri je već u prvom poluvremenu primio tri komada - 4:1 (3:0).

Da će tako biti moglo se naslutiti već posle 20 minuta igre. Atiba Hačinson je bio na pravom mestu kao i obično, u padu je uspeo da stigne do lopte pre golmana Kajzerija i da pogodi za 1:0.

Izabrane vesti

Domaći sastav je bio dominantan i samo je bilo pitanje koliko će uspeti golova da postigne. Deset minuta posle prvog gola stigao je i drugi, a strelac je bio Gonul. Posle ne baš sjajnog udarca lopta je zakačila jednog defanzivca i završila u mreži.

I taman kada je delovalo da će se sa tim rezultatom otići na poluvreme, Burak Jilmaz je rešio da se i on upiše u strelce posle asistencije Hačinsonu. Sa 3:0 više nije bilo nikakve dileme ko će do pobede. Na kraju je Adebajor postigao počasni gol za goste, ali to i nije bilo toliko bitno. Sve je ranije rešeno.

Adem Ljajić je odigrao čitav meč. Nije uspeo da zabeleži gol ili asistenciju.

Sa ova tri boda Bešiktaš je stigao do kote 24 i drži treću poziciju. Ispred njega su Istanbul Bašakšehir sa 25 i Sivas sa 27 posle istog broja odigranih utakmica.

TURSKA 1 - 13. kolo