SERIJA A: Čudesan preokret Bolonje, kriza Napolija nema kraja (FOTO)

Srbija Danas
FK Bolonja
FK Bolonja / Izvor: Profimedia
Prva pobeda Bolonjeza u pet kola.

Kriza Napolija nastavila je da se produbljuje i posle 14. kola Serije A u kojem su Napolitanci dočekali Bolonju i doživeli poraz uprkos vođstvu na poluvremenu. Ovo je drugi poraz Napolija u poslednjih pet kola, a toliko Napolitanci nisu uspeli da ostvare ni trijumf. Sa druge strane Bolonja je ostvarila prvi trijumf u pet kola.

ODLUČIO JE PENAL! Neverovatno LUDILO u derbiju Olimpijakosa i PAOK-a! Sve je GORELO u Pireju (VIDEO)

NAJNOVIJA VEST: Napadnut autobus sa igračima Budućnosti!

DOČEKAO JE SVOJIH PET MINUTA: Moramo da dobijemo sve utakmice!

Tim Karla Anaćelotija dominirao je tokom prvog poluvremena, propuštao šanse da bi u 41. minutu Ljorente postigao pogodak pokupivši odbitak posle šuta Insinjea koji je odbranio golman Bolonje.

Imali su domaćini šanse i u drugom poluvremenu, ali je Bolonja svoje umela da iskoristi. Skov je u 58. minutu pogodio za izjednačenje, da bi u 80. minutu usledila kazna za promašene šanse Mertensa i Lozana. Nikola Maksimović je pogrešio i izgubio loptu koja se odbila do Ruiza i stigla do Sansonea koji postiže gol za vođstvo Bolo je 2:1. Ljorente je postigao gol za izjednačenje u 90+4. minutu, ali je poništen posle VAR pregleda zbog navodnog ofsajda Španca.