Košarka

Petak, 29.11.2019.

22:26

Dabl-dabl Milutinova, Nedović i Micov dvocifreni

Košarkaši Olimpijakosa iznenađujuće lako su savladali Armani u 11. kolu Evrolige, rezultatom 91:70.

Izvor: LN

Autor: LN

EPA-EFE/Georgia Panagopoulou

Olimpijakos je upisao drugu pobedu u nizu, dok je Armani pretrpeo drugi poraz.

Posle rezultatske klackalice u prvom poluvremenu meč je rešej u trećoj četvrtini koju je tim iz Pireja dobio sa 31:16.

Armani se potpuno predao u poslednjem kvartalu i pretrpeo najubedljiviji poraz u sezoni.

Što se srpskih igrača tiče, u pobedničkom sastavu odličan je bio Nikola Milutinov sa 13 poena, 11 skokova i po dve asistencije i ukradene lopte.

Kod gostiju obojica su bili dvocifreni – Nemanja Nedović je imao 12, a Vladimir Micov 11 poena.

Najefikasniji akter meča bio je Kostas Papanikolau sa 17 poena, a suprotstavio mu se Serhio Rodriges sa 14.