ISKRENO

TOMAS MILER ZA KURIR: Loš start drugog poluvremena Zvezdu je koštao katastrofe! (KURIR TV)

Fudbal -

Fudbaleri Crvene zvezde pretrpeli su debakl od Bajerna od 6:0 (1:0) u Beogradu, u meču 5. kola B grupe Lige šampiona.

Bajern je pred skoro 45.000 gledalaca naneo Zvezdi najteži poraz do sada na stadionu "Rajko Mitić" u međunarodnim utakmicama i jednostavno joj pokazao da nije dorastao rival ni u jednom segmentu. Čak četiri gola postigao je sjajni Robert Levandovski, i to samo u 15 minuta - 53, 60, 64. i 68, a upisali su se još Leon Gorecka u 14. i Korentin Toliso u 90.

U izjavi za Kurir svoje prve utiske posle meča na Marakani izneo je fudbaler Bajerna Tomas Miler.

'' Nisam igrao od početka, zato želim da da udelim kompliment svim mojim saigračima na pruženoj partiji. Zvezda nije imala dobar start u drugom poluvremenu. Sve je počelo sa penalom, pa onda odmah zatim jedan pa drugi brz gol, sve se događalo tako brzo. Mi nismo stali, igrali smo svoju igru i tako je došla ova ubedljiva pobeda,'' rekao je Miler i kratko prokomentarisao saigrača Levandovskog.

'' On je top igrač u vrhunskoj formi. Igra odlično godinama već unazad i mislim da je svaki komentar za njega suvišan. Igra u boljoj formi možda nego ikada, igra kao lud,'' zaključio je Miler u izjavi za Kurir.