SUPERLIGA: Bez remija u subotu! Domaći timovi uspešniji od gostiju - 3:2

Srbija Danas
FK Voždovac, FK Proleter
FK Voždovac, FK Proleter / Izvor: MN Press
Na pet utakmica palo je 12 golova.

Pet utakmica je odigrano u subotu u okviru 17. kola Superlige Srbije, a na tri meča su slavili domaći timovi dok du u preostala dva susreta pobede odneli gosti. Bodove na svom terenu su osvojili Čukarički, Voždovac i Vojvodina, dok su na gostovanjima trijumfovali TSC i Crvena zvezda.

NEMCI ZNAJU SAMO ZA PUN GAS: Bajern ubedljiv protiv Fortune pred dolazak u Beograd

VRATIO SE SPECIJALNI: Totenhem se RASPUCAO i POBEDIO na Murinjovom debiju na klupi Pevaca

ČELNICI ROME U HUMSKOJ: Iznenada! Vučica došla po Partizanovu "zlatnu koku"!

Ekipa Čukaričkog je u gradskom derbiju savladala Rad na svom terenu rezultatom 2:0 golovima Luke Stojanovića na početku meča i Slobodana Tedića u samoj završnici.

Voždovac je na krovu istim rezultatom slavio protiv Proletera. Zmajeve su do pobede predvodili Lazar Zličić i Marko Gjorgijevski koji su mrežu gostiju tresli u drugom poluvremenu.

Najubedljiviju pobedu dana ostvario je TSC na gostovanju Mladosti. Rezultat u Lučanima je bio 0:3, a u strelce se dva puta upisao prvi strelac lige Nenad Lukić, dok je gol postigao i Dejan Milićević.

Osim TSC-a, u gostima je slavila i Crvena zvezda koja je trijumfovala na Čairu protiv Radničkog (više pročitajte OVDE).

U poslednjoj utakmici dana Vojvodina je na "Karađorđu" bila bolja od Napretka sa 2:1. Lale su povele golom Bojana Matića sa bele tačke posle deset minuta igre, ali je potom Đuro Zec izjednačio sredinom prvog poluvrmena. Međutim, pobedu Staroj dami doneo je Miodrag Gemović pogotkom u 86. minutu.

Superliga Srbije, 17. kolo:

Petak

Partizan - Javor 6:2

(Sadik 9. 37. 59. Ostojić 15. Miletić 40. Stevanović 78. - Petković 2. Krnić 45+1.)

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda golferka Pejdž Spiranak.

OVO SE RETKO VIĐA: Baš UBEDLJIVA pobeda u Večitom derbiju

SVI SU MISLILI DA JE GOTOVO: Miha se ipak vraća u bolnicu, zakazana konferenicija za medije

ODIGRAN JE VEČITI DERBI OMLADINACA: Zanimljiva utakmica i krajnji rezultat (VIDEO)

POSLE DERBIJA U NIŠU: Milojević i Kosanović zadovoljni prikazanom igrom

DERBI MLAĐIH KADETA: Crvena zvezda i Partizan remizirali