Tuča fudbalera na terenu: Nokaut, pa opšti haos (VIDEO)

Novosti online

15. 11. 2019. u 14:25

U 88. minutu došlo je do izjednačenja (2:2) i tada je eksplodiralo. Na kraju je pobedu slavila ekipa koja je imala dva igrača manje 3:2

Туча фудбалера на терену: Нокаут, па општи хаос (ВИДЕО)

Metalac vs Dinamo Vranje foto: Skrinšot

U Prvoj ligi Srbije, skoro da, nema kola bez skandala. Ma teremi i Gornjem Milanovcu, tokom utakmice između Metalca i Dinama iz Vranja, došlo je opšte tuče igrača na terenu.

U 88. minutu došlo je do izjednačenja (2:2) i tada je eksplodiralo: varnice su prerasle u fizički obračun. Fudbaler Metalca Milan Jokić je prvo gurnuo igrača Dimana, a onda i glavom udario golmana iz Vranja. Odličan povod da se u sukob umešaju i otali igrači i da dođe do potpunog haosa.

Sudija je posle svih okršaja imao pune ruke posla, a imaće ih i Disciplinska komisija FSS. Arbitar je crvene kartone dao Jokiću i njegovom saigraču Dejanu Koraksiću, pa je Metalac u zaustavnom vremenu bio sa dva igrača manje, ali je uspeo da da gol i slavi sa 3:2