Zvezda grmi: Oštećeni smo! Tri sporne situacije: Crveno-beli položili dokaze za sudijske greške u Ivanjici!

Nacionalni sport - Ponedeljak 11.11.2019 - 13:35

Petar Piper je juče delio pravdu u Ivanjici, u utakmici 16. kola Superlige između Javora i Crvene zvezde.

Sporna situacija FOTO: O2TV printscreen Sporna situacija FOTO: O2TV printscreen
Meč je završen remijem 1:1, a iz Crvene zvezde su izrazili veliko nezadovoljstvo pojedinim odlukama Piperovih pomoćnika. Crveno-beli smatraju da su oštećeni u tri navrata, sva tri puta zbog, po njihovom mišljenju, nepostojećih ofsajd pozicija.

Najviše su ljuti zbog nepriznatog Boaćijevog gola u 77. minutu, smatraju da Boaći nije bio u ofsajdu kod postignutog pogotka. Osim toga, iz Zvezde ističu da njeni igrači nisu bili u ofsajd pozicijama ni u obećavajućim akcijama u 59. minutu, kao i u finišu utakmice.