Fudbal

Zvezda u finišu uzela bod u Ivanjici

Fudbaleri Javora i Crvene zvezde odigrali su u Ivanjici neriješeno 1:1 (1:0) u 16. kolu Superlige.

Šampion Srbije poraz na gostavanju izbjegao zahvaljući golu Milana Jevtovića u 87. minutu.

Domaćin je poveo u 25. minutu, kada je Nikola Petković savladao Milana Borjana.

Crveno-bijelima u 77. minutu poništen je gol zbog ofsajda, a imali su fudbaleri Zvezde i šansu za pobjedu u nadoknadi vremena, kada je Ben promašio zicer.

Bio je ovo prvi remi izabranika Vladana Milojevića u domaćem prvenstvu, kojim su crveno-bijeli su zadržali prvo mjesto na tabeli, dok su fudbaleri Javora ovim bodom ostali na 10. mjestu Superlige.

Pobjednika nije bilo ni u meču TSC i Voždovca u Senti, koji je završen 2:2 (1:1).

Fudbaleri TSC-a poveli su u drugom minutu preko Dejan Milićevića, a tri minuta kasnije ekipa iz Beograda izjednačila je rezultat, kada je strijelac bio Justas Lasickas.

Domaćin je do novog vođstva stigao u 60. minutu golom Vladimira Sialđija, a konačan rezultat postavio je Nemanja Nikolić u 76. minutu sa penala.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.