Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Uroš Račić ove sezone je član portugalskog Familikaa kao pozajmljen igrač Valensije, a u 11. kolu Primeire je mladi reprezentativac Srbije postigao i svoj prvenac.

NISU SAMO GOLOVI: Mitrović OVIM gestom prema dečaku ODUŠEVIO Ostrvo (FOTO)

ŠTA IM JE ON KRIV?! Milan prodaje jednog od NAJBOLJIH igrača, evo gde NASTAVLJA karijeru (FOTO)

SRBIN BRILJIRA: Najbolji u EVROPI o ovome samo sanjaju

Račić je skoro sve sam odradio u tom 32. minutu utakmice. Startovao je na sredini terena i uspeo da oduzme loptu protivniku, zatim je povukao nekoliko metara i sa 25 metara uputio neodbranjiv udarac u levi gornji ugao gola Moreirensea. Bio je ot drugi gol Familikaa i izgledalo je da im se smeši pobeda, posebno kada su poveli sa 3:0 u 64. minutu.

Međutim, najprijatnijem iznenađenju portugalskog šampionata to nije bilo dovoljno, pošto su gosti uspeli da u razmaku od 66. do 85. minuta postignu tri gola i tako izbore četvrti uzastopni remi.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga golmana reprezentacije Srbije Predraga Rajkovića

ZID JE SRUŠEN: Fenomenalna KOREOGRAFIJA navijača Herte! Trabant je začinio događaj (VIDEO)

BRUKA SERHIJA RAMOSA! Kapiten Reala kao Džaka i Šaćiri, OVIM potezom je UVREDIO i Luku Jovića (VIDEO)

BRITANCI IZDALI UPOZORENJE: Navijači sa ostrva moraju da se PAZE terorističkih akcija na KOSMETU

REAL MU DEFINITIVNO NAŠAO ZAMENU: Rasni golgeter na meti Madriđana! Cena je PAPRENA

ČIM JE OTIŠAO KOVAČ: Levandovski otkrio šta je najveći PROBLEM u svlačionici Bajerna