BAVARCI ISKALILI BES NA MILIONERIMA: Bajern UNAKAZIO Dorusiju iz Dortmunda u derbiju Bundeslige! (VIDEO)

STRAŠNO

Fudbal -

Fudbaleri Bajerna pobedili su večeras u Minhenu Borusiju iz Dortmunda sa 4:0, u utakmici 11. kola Bundeslige i popeli se na treće mesto na tabeli.

Šampion Nemačke poveo je u 17. minutu golom Roberta Levandovskog, a prednost je udvostručio Serž Gnabri u 47. Levandovski je drugi gol na utakmici postigao u 76. minutu, dok je fudbaler Borusije Dortmund Mats Humels u 80. minutu autogolom postavio konačan rezultat.

Levandovski je prvi strelac lige sa 16 golova.

Bajern je dobro reagovao na promenu trenera i otkaz Niku Kovaču prošle nedelje, pa posle šeste pobede zauzima treće mesto na tabeli sa 21 bodom, koliko ima i drugoplasirani Lajpcig. Prva je Borusija iz Menhengladbaha sa 22 boda, ali i utakmicom manje.

Borusija iz Dortmunda je pretrpela drugi poraz i peta je na tabeli sa 19 bodova.