ZVEZDINI BISERI UZVRATILI UDARAC TOTENHEMU: Radulović i Piplica očerupali Pevce na krovu! Crveno-beli napravili veliki korak ka proleću u Evropi (VIDEO)

veliki podvig

Fudbal -

Omladinci Crvene zvezde savladali su Totenhem rezultatom 2:0 u četvrtom kolu omladinske Lige šampiona.

Crveno-beli prikazali su ozbiljnu igru, pametno su kreirali napade i čekali šansu.

Tako nešto je i došlo u 69. minutu kada je Babić glavom uposlio Radulovića, koji je izašao sam pred golmana i rutinski savladao Biea.

Nakon toga pevci su preuzeli inicijativu ali su se crveno-beli dobro branili.

I kada su svi mislili da je postojeći rezultat i krajnji, iskočio je Piplica

kog je Babić maestralnim potezom petom spojio sa golom, a ovome nije bilo teško da sa nekoliko metara rutinski pogodi gol.

Tako je Piplica u 92. minutu postavio konačan rezultat.

Na taj način izabranici Slavoljuba Đorđevića revanširali su se Totenhemu za poraz u Londonu pre dve nedelje (2:9).

Osim "osvete", crveno-beli su "pevcima" pobegli na tabeli Grupe B i sada su drugoplasirani sa sedam bodova, dok je Totenhem ostao na četiri.

Ranije danas, lider grupe Bajern je savladao Olimpijakos rezultatom 6:0. Bavarci imaju deset bodova, dok je ekipa iz Pireja poslednja sa samo jednim bodom.

TOK MEČA:

KRAJ MEČA

90. minut GOL! Piplica povisio vođstvo crveno-belih

88. minut - Prvi korner za ekipu Zvezde, ubacio je Radulović u šesnaesterac ali niko nije uspeo da uputi udarac.

78. minut - Izmena u ekipi Totenhema, izašao But ušao Poketino

69. minut GOL! Radulović dovodi Zvezdu u prednost.

67. minut - Prva izmena u redovima crveno-belih. Ulazi Vladimir Miletić, izlazi Aleksa Matić.

55. minut - Žuti karton za igrača Totenhema

46. minut - Utakmica je nastavljena

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

39. minut - Sjajno je pripretila Zvezda preko Pantovića, njegov pokušaj iskosa prolazi tik pored desne stative.

25. minut - Vezista Totenhema Vajt uputio je snažan udarac ka golu domaćina, ali nije bio precizan.

13. minut - Prva prilika na meču i to za crveno-bele, Burmaz je odlično šutirao levom spoljnom, međutim lopta odlazi tik pored leve stative!

1. minut - Utakmica je počela

U četvrtom kolu Lige šampiona za omladince sastaju se Crvena zvezda i Totenhem.

U prošlom kolu Totenhem je ubedljivo slavio 9:2, ove ekipe dele drugu poziciju u grupi sa četiri boda.