SIMIĆ PUCA OD SAMOPOUZDANJA: Raduje me gol, ali najbitnije mi je da sam u formi

Srbija Danas
Veljko Simić
Veljko Simić / Izvor: MN Press
Vezista Crvene zvezde potpuno iskren.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su TSC iz Bačke Topole sa 3:1 u 14. kolu Superlige Srbije (više pročitajte OVDE). Konačan rezultat je golom u 78. minutu postavio Veljko Simić koji je odmah posle utakmice istakao da je presrećan zbog gola i da mu je jako bitno to što je trenutno u dobroj formi.

NEOČEKIVANE REČI MILOJEVIĆA: Ovim nije bio zadovoljan protiv TSC-a

AUTOGOL KAKAV SE RETKO VIĐA: Peta Vulića i BOMBA Žandera u Popovićevu mrežu (VIDEO)

REČI KOJE KIDAJU DUŠU: Delije TUŽNOM porukom obeležile godišnjicu smrti Aleksandra Radovića (VIDEO)

Po izlasku iz svlačionice Simić je izneo prve utiske sa meča.

- Tri boda su najbitnija, zadovoljni smo igrom u drugom poluvremenu. Mislim da smo dobro igrali, stvarali smo dosta prilika i na kraju zasluženo upisali pobedu. Raduje me postignut pogodak, veoma mi je bitno da održavam dobru formu. Nadam se da ćemo i u nastavku sezone igrati na ovom nivou i ostvarivati dobre rezultate - rekao je vezista šampiona Srbije.

Potom je fudbaler crveno-belih pohvalio ekipu TSC-a, a osvrnuo se i na naporan ritam utakmica.

- Igrali smo večeras protiv izuzetno kvalitetne ekipe. Pokazali su da su odličan tim igrama od početka sezone, igraju lep fudbal. Zadovoljan sam što smo u utakmicu ušli ozbiljno i uspeli da pobedimo. Autogol je malo zakomplikovao situaciju, međutim posle mog gola dobili smo na sigurnosti i mirno priveli utakmicu kraju. Već za tri dana očekuje nas gostovanje ekipi Proletera. Kada igrate u Crvenoj zvezdi morate biti spremni da igrate na svaka tri dana, dosta nam olakšava što imamo veliki broj igrača. Pokušaćemo da se odmorimo i da se maksimalno pripremimo za tu utakmicu - poručio je Simić.