SRBIN NAPRAVIO HAOS U ISTANBULU: Obradović uleteo na teren zbog sudije, pa besneo na uplašenog Diksona (VIDEO)

Novosti online

27. 10. 2019. u 19:22

Košarkaši Fenerbahčea su doživeli novi poraz, ovog puta u domaćem šampionatu, a meč protiv Galatasaraja je obeležila reakcija Željka Obradovića

СРБИН НАПРАВИО ХАОС У ИСТАНБУЛУ: Обрадовић улетео на терен због судије, па беснео на уплашеног Диксона (ВИДЕО)

Košarkaši Fenerbahčea su doživeli noviporaz, ovog putau domaćem šampionatu, a meč protiv Galatasaraja je obeležila reakcija Željka Obradovića.

U jednom trenutku trofejni stručnjakjebesno poslao plejmejkera Bobija Diksona na klupu. Amerikanac sa turskim pasošem je odigrao svega nešto više od četiri minuta i postigao samo dva poena. A Željkova reakcija ga je i te kako uplašila

Obradović je i pre toga pred kraj prvog poluvremena uleteo na parket i imao sukob sa jednim sudijom, pošto nije svirao nesportski prekršaj nad Janom Veselim, koji je u jednom duelu završio na parketu.

Na kraju Galatasaraj je savladao Fenerbahče rezultatom 83:64 i produbio krizu u kojoj se nalazi Obradovićev tim.