SUPERLIGA SRBIJE: Nišlije RAZBILE Napredak u derbiju ISTOKA! U Ivanjici iz "dvojke u keca"

Srbija Danas
FK Radnički Niš
FK Radnički Niš / Izvor: MN Press
Odigrano 12. kolo.

U preostalih pet mečeva 12. kola Superlige Srbije, subotnjeg programa, domaćini nisu imali milosti. Najubedljiviju pobedu ostvario je Radnički na "Čairu", Nišlije su u derbiju istoka savladale Napredak sa 4:1.

IZNENAĐENJE U LUČANIMA: Mladost iz jedine šanse zatresla mrežu i savladala Partizan (VIDEO)

SAVO KAO MUTA NIKOLIĆ! Sve je ovo NORMALNO! Izjava Miloševića iznenadiće mnoge!

ČUPALI BOD PROTIV FENJERAŠA! Totenhem RAZOČARAO pred Zvezdu (VIDEO)

Mrežu Kruševljana načeo je golgeter Nišlija Nermin Haskić, dok je zatim na scenu stupio dvostruki strelac Stefan Mihajlović. Nadu timu Predraga Rogana vratio je Nemanja Kojić u 83. minutu, ali je samo četiri minuta kasnije zvezdaš na pozajmici u Radničkom Erik Jirka osigurao pobedu vicešampiona Srbije.

Spartak, koji je u malom vojvođanskom derbiju savladao Inđiju sa 3:0, dva gola Srećkovića i jednim Tekijaškog, Plavi Golubovi su došli do 15. boda u jesenjoj sezoni.

Proleter je na "Karađorđu" došao do bodova protiv Radnika (2:1), a meč je obeležio rezultatski preokret. Bojić je doveo Surduličane u vođstvo (13.), da bi Leandro i Mirosavljev do poluvremena obezbedili novu pobedu Slanobarcima.

Voždovac je golovima Marka Devića i Stefana Hajdina savladao poslednjeplasiranu Mačvu, dok je još jedan rezultatski preokret viđen u okršaju Javora i TSC-a.

Javor je savladao TSC 3:2, a nema sumnje da će se i ovaj duel koji je došao "iz dvojke u keca" naći pod lupom FSS-a. Gosti su do prednosti na poluvremenu od 2:1 stigli golovima Grabeža i Milićevića. Prethodno je Krnić u 23. minutu doneo izjednačenje Ivanjičanima.

Do potpunog preokreta, domaćin je došao pogocima Kuveljića i Maričića, koji je bio strelac odlučujućeg gola, za beg domaćina iz opasne zone.

REKLA JE "DA": Venčali se Rafael Nadal i Ćiska! Na svadbi Španca usledila je JURNJAVA, evo i zbog ČEGA!

STRADAO JE ADUKTOR: Sada je JASNO kada se Marković vraća na TEREN!

MESI I DMITROVIĆ OČI U OČI: Argentinac je već SLAVIO gol, a onda je usledila ODBRANA SEZONE (VIDEO)

OVO ĆE ZANIMATI ZVEZDAŠE: Bavarci ŠOKIRANI u nadoknadi! (VIDEO)

ZAPALIO DRUŠTVENE MREŽE: Stojković na Instagramu SARKASTIČNO prokomentarisao PENAL za Zvezdu (VIDEO+FOTO)