KIKS TOTENHEMA PRED ZVEZDU: Pevci jedva izvukli bod protiv Votforda

PREMIJER LIGA

Fudbal -

Fudbaleri Totenhema i Votforda su odigrali nerešeno 1:1, u utakmici devetog kola Premijer lige.

Abdulaj Dukure je u šestom minutu doneo prednost Votfordu, a izjednačenje i bod Totenhemu doneo je Dele Ali u 86. minutu.

Totenhem je sedmi na tabeli Premijer lige sa 12 bodova, dok je Votford poslednji sa samo četiri osvojena boda.

"Pevci" naredni meč igraju u Ligi šampiona protiv Crvene zvezde.

Fudbaleri Čelsija pobedili su na svom terenu ekipu Njukasla sa 1:0.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Markos Alonso u 73. minutu.

Čelsi je upisao petu pobedu i trenutno je treći na tabeli sa 17 bodova, dok je Njukasl na 18. poziciji sa osam osvojenih bodova.

Fudbaleri Lestera su na svom terenu bili bolji od Barnlija sa 2:1.

Barnli je poveo u 26. minutu pogotkom Krisa Vuda, ali je Lester preokrenuo golovima Džejmija Vardija u 45. i Jurija Tilemansa u 74. minutu.

Lester je drugi na tabeli sa 17 bodova, dok je Barnli sada osmi sa 12.

Rezultatom 1:1 završen je i meč Vulverhemptona i Sautemptona, Aston Vila je na svom terenu pobedila Brajton sa 2:1, dok su Bornmut i Norič odigrali meč bez golova.