AUGSBURG ŠOKIRAO BAJERN: Šampion ostao bez pobede u 92. minutu

BUNDESLIGA

Fudbal -

Fudbaleri Augsburga i Bajerna iz Minhena odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici osmog kola nemačke Bundeslige.

Augsburg je poveo već u prvom minutu golom Marka Rihtera, da bi Bajern potom golovima Roberta Levandovskog u 14. i Serža Gnabrija u 49. minutu preokrenuo na 1:2. Konačan rezultat postavio je Alfred Finbogason u drugom minutu sudijske nadoknade.

Bajern je treći na tabeli sa 15 bodova, dok je Augsburg na 15. poziciji sa šest osvojenih bodova.

Fudbaleri Lajpciga i Volfsburga odigrali su nerešeno 1:1. Timo Verner je u 54. minutu doneo prednost Lajpcigu, a izjednačenje i bod Volfsburgu Vaut Veghorst u 82. minutu.

Volfsburg je treći na tabeli sa 16 bodova, dok je Lajpcig trenutno četvrti sa bodom manje.

Union Berlin je na svom terenu slavio protiv Frajburga sa 2:0, Diseldorf je pobedio Majnc sa 1:0, dok su Verder i Herta odigrali 1:1.