KAKAV PEH ZA PARTIZAN: Lazar Marković ne igra protiv Mančestera

UDARAC ZA CRNO-BELE

Fudbal -

Lazar Marković će preskočiti utakmicu protiv Mladosti u Lučanima u subotu i neće moći da konkuriše za tim za duel sa Mančester junajtedom 24. oktobra!

Marković se povredio na treningu tokom ove prvenstvene pauze, a mogu se čuti i nepotvrđene informacije da će Lazar možda morati i na duže bolovanje.

Na dosadašnjih sedam utakmica u sezoni, Marković je postigao tri gola. Očekivalo se da okršaj sa Mančesterom donese i dodatni motiv za fudbalera Partizana, bivšeg člana Liverpula.

To bi bio veliki udarac za crno-bele, pogotovo jer je Marković počeo da hvata formu i da doprinosi igri Partizana sa asistencijama i golovima!

Zanimljivo je da je tokom svoje karijere na Ostrvu, Marković tri puta igrao protiv Mančester junajteda i upisao je sva tri rezultata: poraz sa Liverpulom (igrao 12 minuta, 0:3), remi sa Halom u ligi (90 minuta, 0:0) i pobedio sa Halom u Liga kupu (31 minut, 2:1).