Evo rezultata utakmica u grupama A, B i C.

EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY

Grupa A

Sevilja - APOEL 1:0
Didelanž - Karabag 1:4

Sevilja je na svom terenu dočekala APOEL i na kraju je uspela da slavi golom Čičarita Ernandeza. Meksikanac je postigao gol u 17. minutu.

Četvorica srpskih fudbalera danas na terenu, Nemanja Gudelj je bio starter za Sevilju, dok su Andrija Pavlović, Vujadin Savić i Uroš Matić bili starteri za APOEL.

Odlične vesti i za srpski fudbal imajući u vidu da jurimo koeficijent Kipra.

U drugom duelu je rezultat nešto što će se brzo zaboraviti, više će se pričati o dronu koji je leteo iznad stadiona.

Što se rezultata tiče, lagana pobeda Karabaga.

Već nakon prvih 45 minuta bilo je 0:3 golovima Zubira, Mičela i Ričarda, a na 0:4 povisio je Kintana. Bernije je bio taj koji je pogodio za ekipu iz Luksemburga u poslednjim minutima meča.
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Grupa B

Malme - Kopenhagen 1:1
Lugano - Dinamo Kijev 0:0

U duelu dva tima iz Skandinavije pobednika nije bilo. Nilsen je doveo Kopenhagen u prednost autogolom u 5. minutu nadoknade prvog poluvremena, ali je Rozenberg izjednačio za Malme u 55. minutu.

U duelu Lugana i Dinama nije bilo mnogo toga za prokomentarisati.

Grupa C

Krasnodar - Hetafe 1:2
Trabzonspor - Bazel 2:2

Na stadionu u Krasnodaru domaćin je dočekao španski Hetafe i gosti su bili danas bolji. Anhel je doveo Hetafe u prednost u 36. minutu, isti igrač je povisio na 2:0, a onda je Ari smanjio na 1:2.

Ipak, to je bilo sve od Rusa na ovoj utakmici.

U duelu Trabzona i Bazela pobednika nije bilo. Gosti su došli u prednost golom Vidmera u 20. minutu, da bi Parmak izjednačio šest minuta kasnije.

Domaći su proslavili novi gol u 78. minutu kada je Sosa uspeo da povisi na 2:1, ali je radost trajala samo dva minuta, Okafor je na drugoj strani izjednačio rezultat.